Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 9:57 am

От къде мога да си взема спонсор ? Arrow Rolling Eyes
и по какво се разпознава иргача че е по добър от другия albino
къде пише постовете на играчите
благодаря
още съм заек в тази игра :sunny:
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 10:07 am

1.Спонсор се взима от:
Клубна къща->Финанси->И после доло в десния ъгъл излиза SPONSORS.От тук можеш да си вземеш спонсор.
2.Всеки играч си има умения.Общия индекс на качерствата (ОИК) ти служи да си имаш представа за качествата на играча.
3.Постовете на играчите във този форум се намират под профила им в някоя тема.А във форума на сайта не се виждат.Няма такава опция king
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 10:21 am

за постове демек може един играч да си ги сложа където искам тгака ли :29:
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 10:43 am

EnerGy MaN написа:
за постове демек може един играч да си ги сложа където искам тгака ли :29:
Тфа не го схфанах Rolling Eyes :57:
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 10:50 am

Very Happy еми ..как да ти го обясня Rolling Eyes кажи ми кои са халфовете кои са нападателите и кои са защитиниците ако знаеш :sunny: :33:
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 10:53 am

Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 10:57 am

naikity написа:
Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
любим пост? това ли е ?
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 11:01 am

EnerGy MaN написа:
naikity написа:
Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
любим пост? това ли е ?
da
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 11:03 am

naikity написа:
EnerGy MaN написа:
naikity написа:
Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
любим пост? това ли е ?
da
е на мене ми ги исписва само на вратарите (вра) др е OMC,OML, DML и т.н Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 11:04 am

EnerGy MaN написа:
naikity написа:
EnerGy MaN написа:
naikity написа:
Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
любим пост? това ли е ?
da
е на мене ми ги исписва само на вратарите (вра) др е OMC,OML, DML и т.н Rolling Eyes
Ти фурбол през живота си не си ли играл Shocked Very Happy
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 11:08 am

naikity написа:
EnerGy MaN написа:
naikity написа:
EnerGy MaN написа:
naikity написа:
Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
любим пост? това ли е ?
da
е на мене ми ги исписва само на вратарите (вра) др е OMC,OML, DML и т.н Rolling Eyes
Ти фурбол през живота си не си ли играл Shocked Very Happy
хахах играл съм но чесно да ти кажа тгакива постове до сега не съм срещал Question Exclamation
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 11:24 am

EnerGy MaN написа:
naikity написа:
EnerGy MaN написа:
naikity написа:
EnerGy MaN написа:
naikity написа:
Срещу играча в Състав си пише коя е позицията му Shocked
любим пост? това ли е ?
da
е на мене ми ги исписва само на вратарите (вра) др е OMC,OML, DML и т.н Rolling Eyes
Ти фурбол през живота си не си ли играл Shocked Very Happy
хахах играл съм но чесно да ти кажа тгакива постове до сега не съм срещал Question Exclamation
Явно английския не го схфащаш.Питай в форума на играта.
Върнете се в началото Go down
Red Lion Soccer Club
Аматьор
Аматьор
Red Lion Soccer Club


Брой мнения : 49
Age : 32
Localisation : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 11.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 8:27 am

OMC- Offensive Midfielder Central
OML- Offensive Midfielder Left
DML- Deffensive Midfielder Left
Върнете се в началото Go down
http://club69.aowc.net
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 11:47 am

Red Lion Soccer Club написа:
OMC- Offensive Midfielder Central
OML- Offensive Midfielder Left
DML- Deffensive Midfielder Left

благодаря но ги намерих от тактики като дам и от там разбрах всичко ...
а за мачовете има ли някакво значение Манталитет:
Полузащита:
Крила:

и сега както съм в 6 дивизия и ако завърша на 2-ро место се класирам в 5 дивизия или? Rolling Eyes

треньор как да си намеря?
Какво е това ФИТА?
lol!
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 12:03 pm

Има значение естествено Laughing От манталитета за атака,полузащита,защита избираш каква да е по точно тактиката ти. rabbit
За класирането мисля,че директно се класираш без какъвто и да било бараж.Но сега е едва началото на сезона има още около 26 мача,така че.... study :4:
Ам треньор се намера от Клубна Къща->Финанси и доло в дясно трябва да ти излезе наеми треньори king
А фита е лиценз които трябва да го направиш и ще ти бъдат отпуснати финанси.Направи го,за тфое и доброто на отбора е Basketball Ако имаш въпроси по решаването на теста питай jocolor :geek:
Върнете се в началото Go down
Red Lion Soccer Club
Аматьор
Аматьор
Red Lion Soccer Club


Брой мнения : 49
Age : 32
Localisation : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 11.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 1:45 pm

EnerGy MaN написа:
Red Lion Soccer Club написа:
OMC- Offensive Midfielder Central
OML- Offensive Midfielder Left
DML- Deffensive Midfielder Left

благодаря но ги намерих от тактики като дам и от там разбрах всичко ...
а за мачовете има ли някакво значение Манталитет:
Полузащита:
Крила:

и сега както съм в 6 дивизия и ако завърша на 2-ро место се класирам в 5 дивизия или? Rolling Eyes

треньор как да си намеря?
Какво е това ФИТА?
lol!
Значи има много голямо значение за тактиката ти какво ще използваш. Ако играеш с повече халфове ти трябва по-високо ниво на полузащита и средно атакуващ манталитет(поне аз ползвам това), за сметка на крилата естествено. 2-ро място се класира автоматично. И на 3-то да си пак имаш шанс, защото се трият неактивни потребители на всеки 2 месеца и ако изтрият някой от 5-та дивизия ти отиваш на негово място. ФИТА е като ФИФА, но в ТМ. Тъка се казва централата. Вземи си ФИТА лиценз, много е полезен в началото. Теста е елементарен. Минава се даже без да си прочел Гид-а.

Успех!
Върнете се в началото Go down
http://club69.aowc.net
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 12:45 am

Red Lion Soccer Club написа:
EnerGy MaN написа:
Red Lion Soccer Club написа:
OMC- Offensive Midfielder Central
OML- Offensive Midfielder Left
DML- Deffensive Midfielder Left

благодаря но ги намерих от тактики като дам и от там разбрах всичко ...
а за мачовете има ли някакво значение Манталитет:
Полузащита:
Крила:

и сега както съм в 6 дивизия и ако завърша на 2-ро место се класирам в 5 дивизия или? Rolling Eyes

треньор как да си намеря?
Какво е това ФИТА?
lol!
Значи има много голямо значение за тактиката ти какво ще използваш. Ако играеш с повече халфове ти трябва по-високо ниво на полузащита и средно атакуващ манталитет(поне аз ползвам това), за сметка на крилата естествено. 2-ро място се класира автоматично. И на 3-то да си пак имаш шанс, защото се трият неактивни потребители на всеки 2 месеца и ако изтрият някой от 5-та дивизия ти отиваш на негово място. ФИТА е като ФИФА, но в ТМ. Тъка се казва централата. Вземи си ФИТА лиценз, много е полезен в началото. Теста е елементарен. Минава се даже без да си прочел Гид-а.

Успех!


благодаря за отговорите и на двамата сега въпросът ми е как да си взема ФИТА Smile
и тези манталитети защо не се нарпавят в проценти ..според мене така ще е по добре Smile а за схемите според мене 4-3-3 защитно ми е наи добре...
благодаря че ми обръщате внимание :1: :27:
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 2:44 am

ФИТА лиценза се намира В клубна къща->и после най-в дясно ФИта лиценз.Пробвай се да го решиш сам,ако имаш затруднения пиши в тази тема:
https://trophymanager.bulgarianforum.net/Trophy-Manager-Play-The-Game-c2/Iiiiu-ca-iaiieoie-f5/OEOA-eeoaic-t20.htm
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру   Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спонсор и по какво се разпузнава играча че е по добър от дру
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Trophy Manager - Play The Game :: Помощ за неопитни-
Идете на: