Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Lazio

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Lazial
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 12
Registration date : 08.06.2007

Lazio Empty
ПисанеЗаглавие: Lazio   Lazio Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 9:03 am

Ей ме и мене тука да цъфна ... Играта я изкопа ЛП отнякъде и една цяла групичка, които играехме и все още играем (уж) една друга игра се регнахме .. И играта взе че ни хареса.
За моя си отбор мога да кажа, че си остава средняшки ... В лигата най-доброто ми класиране е 2ро преди 2 сезона, а иначе си седя между 4то и 7мо ... Печелил съм 2 пъти купата на страната и съм играл 1/4 финал за Уета Къп ... Нужно е да се отбележи, че в края на 5ти сезон бях наказан с 100мил за трансфер, което доста ми забави развитието и ме принуди да продам голяма част от играчите си, като запазя само ядрото на отбора. Горд съм че имам 4ма национални състезатели, като единия е абсолютен титуляр и не е изтървал мач на националният си отбор, а друг стана световен шампион с отбора на Унгария, макар и като резерва Smile
Общо взето това е ... В момента клубния отбор остава малко в сянка за да се борим за успехи с Националния отбор Smile
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Lazio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lazio   Lazio Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 9:07 am

Пожелавам ти успехи както с клубния,така и с националния отбор.Не ви знам от колко отдавна играете за да казвате,че постижения като 1/4 финал за УЕТА са типични за ''среднияшки'' отбор,но за мен това са като сънища. study За играчите ти какво да кажа-то е излишно.Продължавай да развиваш отбора с колкото може по-яки играчи,но внимавай с трансферите.Явно се случват и недоразумения. silent
Върнете се в началото Go down
bozilov
Аматьор
Аматьор
bozilov


Брой мнения : 17
Registration date : 08.06.2007

Lazio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lazio   Lazio Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 10:03 am

щом наричаш твоя отбор средняшки не знам кво да кажа за моя Shocked иначе успех с националния и клубния отбор
Върнете се в началото Go down
LpFiend
Аматьор
Аматьор
LpFiend


Брой мнения : 20
Age : 35
Localisation : Гоце Делчев
Registration date : 07.06.2007

Lazio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lazio   Lazio Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 12:52 pm

Играта просто те обича, затова си толкова напред... ти си не средняшки, а си направо за изпадане...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lazio Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lazio   Lazio Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lazio
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: TMS - Trophy Manager Society :: TMS отбори-
Идете на: