Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 BlackTower

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
LpFiend
Аматьор
Аматьор
LpFiend


Брой мнения : 20
Age : 35
Localisation : Гоце Делчев
Registration date : 07.06.2007

BlackTower Empty
ПисанеЗаглавие: BlackTower   BlackTower Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 9:45 am

Казвам се Костадин. На 18 години съм и съм от Гоце Делчев. Гордея се с това, че отбора ми е първия създаден в българското първенство и общо взето дадох много за популизирането на играта. В трофито съм печелил 2 трети места за лигата, а миналия сезон успях да стана и шампион. За играта мога да кажа, че се научава най-много в форумите, така че те не трябва да бъдат подценявани и трябва да се използват активно от всеки. Тук не само се научават нови неща, но се създават и приятелства Smile Basketball


Последната промяна е направена от на Съб Ное 03, 2007 2:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

BlackTower Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BlackTower   BlackTower Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 9:53 am

LpFiend написа:
Казвам се Костадин Шишков. На 18 години съм и съм от Гоце Делчев. Гордея се с това, че отбора ми е първия създаден в българското първенство и общо взето дадох много за популизирането на играта. В трофито съм печелил 2 трети места за лигата, а миналия сезон успях да стана и шампион. За играта мога да кажа, че се научава най-много в форумите, така че те не трябва да бъдат подценявани и трябва да се използват активно от всеки. Тук не само се научават нови неща, но се създават и приятелства Smile Basketball
Поздравления за упехите ти.Пожелавам ти само това което ти се е случило да е само началото.Искам да ти кажа,че тази игра ми харесва много повече от останаите онлиайн мениджъри.Просто плюсовете в нея са много.Благодаря ти за делото което не е малко-да разпространиш такава игра.Явно заслужаваш пъровото място,но нека да имаш и победи в международните турнири. Wink УСПЕХ Exclamation
Върнете се в началото Go down
LpFiend
Аматьор
Аматьор
LpFiend


Брой мнения : 20
Age : 35
Localisation : Гоце Делчев
Registration date : 07.06.2007

BlackTower Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BlackTower   BlackTower Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 9:58 am

а и там имам успехи Smile играл съм само в UETA Cup засега обаче и двата пъти стигам до осминафиналите, а и държа рекорда за най-голяма победа извън групите Smile 10-0 в 1/16 финалите Wink
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

BlackTower Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BlackTower   BlackTower Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 10:01 am

LpFiend написа:
а и там имам успехи Smile играл съм само в UETA Cup засега обаче и двата пъти стигам до осминафиналите, а и държа рекорда за най-голяма победа извън групите Smile 10-0 в 1/16 финалите Wink
Ахаха само в UETA Very Happy сякаш е малко...едва ли някой ще ти бие този рекорд. cyclops lol! Ти иначе на кой отбор (реален) си фен?
Върнете се в началото Go down
LpFiend
Аматьор
Аматьор
LpFiend


Брой мнения : 20
Age : 35
Localisation : Гоце Делчев
Registration date : 07.06.2007

BlackTower Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BlackTower   BlackTower Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 10:16 am

ЦСКА и Ман Ю... обаче наскоро не гледам много футбол...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BlackTower Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BlackTower   BlackTower Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BlackTower
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: TMS - Trophy Manager Society :: TMS отбори-
Идете на: