Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какви са вашите цели?

Go down 
+3
Тонката
Red Lion Soccer Club
naikity
7 posters
АвторСъобщение
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 5:18 am

Моите цели в играта за този сезон е да кача отбора в 4 дивизия.Независимо,че в момента не съм на много добро място в 5.Също така бих се радвал да стигна колкото може по далеч в Купата.Искам да си пожелая да нямам много контузени играчи... No След края на сезона дано съм доволен от представянето си drunken :18:
Върнете се в началото Go down
Red Lion Soccer Club
Аматьор
Аматьор
Red Lion Soccer Club


Брой мнения : 49
Age : 32
Localisation : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 11.06.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 5:33 am

Значи като класиране се целя във 1-во или максимум 2-ро място в групата ми, въпреки, че имам една загуба (защото бях забравил да си наредя отбора) и съм на 5-то място в момента. Дано да успея, защото утре играя с 1-вия в групата ми, но смятам че имам шанс дори да го победя, защото е домакински мач. След това ме чака гостуване на пряк конкурент, с който имаме равен брой точки.

За купата се надявам да мина поне 1-ви и 2-ри кръг, пък в 3-ти в зависимост от това срещу кой ще играя ще мислим. Най-важното е да има приходи от билетчета.

За младежите искам да изтегля колкото се може повече с оценка над 10. Да се надяваме, че ще ми бъдат от полза следващия сезон.

Като конструкции и згради нямам поставени цели. Ще видя какъв ми е бюджета накрая на сезона и ще мисля.

За трансфери също нямам поставени цели след като поставих рекорд в групата.

Това е в общи линии.
Върнете се в началото Go down
http://club69.aowc.net
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 5:37 am

Red Lion Soccer Club написа:
Като конструкции и згради нямам поставени цели. Ще видя какъв ми е бюджета накрая на сезона и ще мисля.
Аз повече от към тази гледна точка няма какво да направя.Изхабих си почти целия бюджет за строене на трибуни... pale Грешка и то голяма...Ако не успея да се кача този сезон,то поне следващия дано влезна в 4.
А като гледам отбора ти...първите два кръга за Купата ги минаваш на 100%, а за третия мисля,че имаш огромно шансове да го минеш.Все пак зависи и с кой ще се паднеш. :11:
Върнете се в началото Go down
Тонката
Аматьор
Аматьор
Тонката


Брой мнения : 37
Age : 31
Localisation : софия-България некаде в Lulin
Registration date : 12.06.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeВто Юни 19, 2007 9:52 am

на мен целта си ми е единствено шампионата за купата нямам шансове вапреки че сам директно в 2 кр. :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :15: :15: :15: :15: :15: :37: :37: :37: :37: :37: :44: :45: :71: :71: :71: :75: :75: :76: :76: :77:
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 7:14 am

като за първи сезон както на всяка друга игра ще гледам да не испадна..после разбера ли я Twisted Evil :32: :36: :37: :38: :39: :43: :44: :45: :49: :52: :53: :54: :55: :56: :73: :75: :76: :83:
Върнете се в началото Go down
folumax
Аматьор
Аматьор
folumax


Брой мнения : 11
Age : 42
Localisation : FC West Bulgaria Team
Registration date : 03.07.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 3:11 pm

Мойте цели са отбора да тръгне нагоре и да покажа че съм добър стратег.Тоя сезон в 10 отбора в групата.Другата кот стане. :101:
Върнете се в началото Go down
http://www.folumax.info
ceko
Аматьор
Аматьор
ceko


Брой мнения : 52
Age : 31
Registration date : 14.06.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 2:02 am

Мо,йте цели са да отида в по-горна дивизия и да стигна възможно най-далече за купата и да си реконстроирам стадина което вече до няква степен съм го изпълнил!
Върнете се в началото Go down
Dorostol2003
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 7
Age : 34
Registration date : 10.08.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 3:21 am

Макар и да съм новак,в първите си мачове като менаджер постигнах много важни победи и сега заемам 4 място,но съм само на 2 точки от лидера.Аз съм в 6 девизия и целта е ясна-класиране в 5,участие следващия сезон за купата и достигане поне до 3 кръг.Следващия сезон-трансфери,нов стадион и добро класиране lol!
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeПет Авг 10, 2007 10:45 am

Успех,но за купата не бери грижи.Участват абсолютно всички отбори
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 8:56 am

Ми мойте цели от новия сезон са да се кача в по-горна дивизия Very Happy ако е възможно вобще тъй като наистина съм се паднал в трудна дивизия.Финансите са ми стабилни и сега чакам да купя няколко играча.Стадиона ми е 20 500 места и няма скоро да го подобрявам.Този сезон ще е по-труден от предишния.study :61:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какви са вашите цели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви са вашите цели?   Какви са вашите цели? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какви са вашите цели?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: TMS - Trophy Manager Society :: TM Bulgaria-
Идете на: