Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 EnerGy United

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

EnerGy United Empty
ПисанеЗаглавие: EnerGy United   EnerGy United Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 12:20 pm

Казвам се Димитър (казваите ми Митко) и съм на 15 години Smile От Благоевград съм и играя играта от един ден(от днес) Отбора ми е EnerGy United Wink в играта още незнам къде се намирам Very Happy но е таaк в началото кажете какво мислите за отбора и ако некои иска да ми помогне малко няма да му откажа Wink :30:
Върнете се в началото Go down
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

EnerGy United Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EnerGy United   EnerGy United Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 8:52 am

:88: Каквито въпроси имаш задавай,ще се постараем да помогнем с каквото можем :85:
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

EnerGy United Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EnerGy United   EnerGy United Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 12:10 pm

ще трябва да черпа Smile Very Happy вече имам 2 поредни победи ... affraid една приятелска и от шампионата lol! :8: :22: :23: :27: :45: :101: и почти вече всичко разбирам от играта Smile благодаря ви момчета lol! :1:
Върнете се в началото Go down
zangador1912
Модератор
Модератор
zangador1912


Брой мнения : 40
Age : 34
Localisation : Пловдив - Смирненски
Registration date : 10.06.2007

EnerGy United Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EnerGy United   EnerGy United Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 12:17 pm

При мен пък обратното. Почнах добре, а вече 3 мача нямам победа Crying or Very sad :99:
Върнете се в началото Go down
http://botev1912.com/
Sponsored content





EnerGy United Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EnerGy United   EnerGy United Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
EnerGy United
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: TMS - Trophy Manager Society :: TMS отбори-
Идете на: