Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тактики...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Тактики...   Тактики... Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 6:30 am

Какви тактики използвате и защо? Suspect
Върнете се в началото Go down
Red Lion Soccer Club
Аматьор
Аматьор
Red Lion Soccer Club


Брой мнения : 49
Age : 32
Localisation : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 11.06.2007

Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики...   Тактики... Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 8:40 am

Играя 3-3-3-1. ИЗбрах тази тактика, защото по дифоут в отбора ми имаше 2 силни крила, а и обичам полу-дефанзивен футбол.
Върнете се в началото Go down
http://club69.aowc.net
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики...   Тактики... Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 8:44 am

Аз пък съм с две тактики.
1.За мачовете от лигата и от купата (тях все още не съм ги играл) Very Happy .В тях играя 4-2-3-1.Манталитет-атакуващ,а атакуващия стил ми е директно.
2.За приятелските мачове си развивам друга тактика - 4-5-1.Тук пак съм с атакуващ манталитет,а атакуващия ми стил е с къси подавания,защото повечето ми играчи тренират комбинаций. Basketball
Върнете се в началото Go down
DEMONADD
Аматьор
Аматьор
DEMONADD


Брой мнения : 7
Registration date : 21.06.2007

Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики...   Тактики... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 9:46 am

az puk igraq 4-3-3 Izpitana selekciq mi e ot drugi online-menijuri i o6te na purviqt mi ma4 imam raven
Върнете се в началото Go down
kir4ik_
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 1
Registration date : 08.11.2007

Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики...   Тактики... Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 5:48 pm

в първите мачове играх с 4-4-2 после я промених на 4-3-1-2,но в някои мачове не ми вършеше работа и пробвах с 4-1-3-2.сезона свърши сега в приятелските мачове ще пробвам 4-3-3.за следващите срещи от първенството смятам да си избирам тактиката според съперника,ще ги разучавам и ще видим какво ще стане
Върнете се в началото Go down
EnerGy MaN
Аматьор
Аматьор



Брой мнения : 41
Age : 32
Registration date : 16.06.2007

Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики...   Тактики... Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 6:51 am

4-4-2 м ие любимата схема (най много я използвам) редко я сменям и наи често бачкам с балансирано и сляпа атака lol! направо съм доволен от играчите ми :10: :45:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тактики... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики...   Тактики... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тактики...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Trophy Manager - Play The Game :: Анкети-
Идете на: