Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?

Go down 
4 posters

Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?
Сегашното си положение е по-добре
Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Vote_lcap80%Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Vote_rcap
 80% [ 8 ]
Искам да се промени
Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Vote_lcap10%Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Нямам мнение по въпроса
Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Vote_lcap10%Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10
 

АвторСъобщение
naikity
Администратор
Администратор
naikity


Брой мнения : 214
Registration date : 17.05.2007

Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?   Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 12:20 pm

Днес като играх своя мач,видях колко бързо минава времето.Аз бих искал да се направят по 90 минути мачовете (реални 90). Exclamation А вашите мнения ми е интересно да ги чуя,тъй като мене не ми харесва сегашното състояние и продължителност на мачовете pale
Върнете се в началото Go down
bozilov
Аматьор
Аматьор
bozilov


Брой мнения : 17
Registration date : 08.06.2007

Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?   Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 10:20 am

така си е добре щото като го загледам час и полувина ми доскучава а и ми се ще по-бързо да си видя резултата
Върнете се в началото Go down
LpFiend
Аматьор
Аматьор
LpFiend


Брой мнения : 20
Age : 35
Localisation : Гоце Делчев
Registration date : 07.06.2007

Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?   Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 1:02 pm

истината е, че досега съм изгледал така само 1-2 мача... иначе направо си цъкам на "Отиди към обзор на мача"... и гледам крайния резултат Smile човек без търпение съм Smile а пък вие и искате още да увеличават времето Smile ужс... иначе в близко бъдеще се планова "Live" система, където мача да се гледа в реално време... обаче не се знае колко близко ще е това бъдеще Smile-
Върнете се в началото Go down
folumax
Аматьор
Аматьор
folumax


Брой мнения : 11
Age : 42
Localisation : FC West Bulgaria Team
Registration date : 03.07.2007

Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Empty
ПисанеЗаглавие: да попитам   Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 9:30 am

така де то си е добре така ама с времето трябва да стане като реален мачз
Върнете се в началото Go down
http://www.folumax.info
Sponsored content





Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?   Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за реалното време на провеждане на мачовете?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Trophy Manager - Play The Game :: Анкети-
Идете на: